Wydawać by się mogło, że luźne bluzy nie mają racji bytu. Za duże, jak niedobrane do noszącej je osoby, workowate. Jest jednak różnica między ubraniami, które dawno już zakończyły swój żywot, są rozciągnięte i zniszczone, a także ewidentnie zbyt dużymi ubraniami, których rękawy zwisają smętnie, a my sami toniemy w ich wnętrzu, a ubraniami celowo zbyt dużymi. Tutaj sytuacja jest diametralnie różna. Bluza będzie na nas pasowała, za to celowy efekt luźności sprawi, że będziemy czuć się niewiarygodnie swobodnie, a bluza jest bardzo, ale to bardzo wygodna, dzięki czemu możemy nosić ją w sytuacjach, kiedy bardzo zależy nam na swobodzie ruchów.

Dla kogo?

Należy postawić sprawę jasno – bluza oversize damska wcale nie jest dla osób otyłych. Jest dla każdego! Bluza nada się dla każdej osoby, która lubi stroje luźne i swobodne, która najzwyczajniej w świecie nie krępują naszych ruchów. Jak najbardziej – luźny fason pozwala zamaskować drobne niedoskonałości, jednak bluza jest przeznaczona dla osób o każdym typie figury. Nosząc ją, nie musimy przejmować się, że nie zakrywa nas skutecznie lub wpija się. Jest ona nadzwyczaj wygodna, nadająca się na co dzień, ale również na wszelkiego rodzaju wędrówki, jak na przykład spacer po lesie, kilkudniowy biwak, wycieczka po górach czy spacer morskim wybrzeżem. Będzie fantastyczna na imprezach, kiedy po kilku godzinach, zmęczeni, czujemy się zmarznięci i potrzebujemy czegoś wygodnego, a niekoniecznie wystrzałowego. W bluzie możemy nawet spać, czując się, jakbyśmy mieli na sobie najlepszą piżamę. Bluza jest dla każdego. I do wszystkiego.

Czy takie bluzy są ładne?

Bluzy oversize prezentują się naprawdę świetnie. Pasują do codziennego stroju, zwykłych dżinsów, a nawet bardziej eleganckich spodni. Prezentować się w niej będziemy z klasą. Dodatkowo dzięki wyjątkowemu fasonowi bluza będzie optycznie wyszczuplała naszą sylwetkę, co niewątpliwie jest dodatkowym atutem. Bluzy wcale nie są nudne i brzydkie. Kwestia to znaleźć taką, żeby prezentowała się efektownie.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *