Biały t-shirt wydaje się być opcją śmiertelnie nudną. Kto obecnie nosi białe koszulki? W sklepach aż mnoży się od pięknych koszulek – w tym też białych – o różnych krojach i fasonach, ciekawych i znacznie bardziej przykuwających uwagę, niż zwykła biała koszulka. Czy zastanawialiśmy się jednak, czy naprawdę biała koszulka jest takim złym pomysłem? Nigdy nie brakowało czegoś prostego i zwyczajnego, by założyć do ulubionej spódnicy, które ze swoimi wzorami i falbanami nie może iść w parze z ulubioną bluzką w groszki? A może na potrzeby pracy potrzebujemy zwykły, biały t-shirt? Może chcemy wyglądać skromnie i biała koszulka akurat świetnie komponuje się z klasycznymi dżinsami? Otóż to. Podstawowe ubrania powinny być pozycją obowiązkową w szafie każdej szanującej się kobiety.

Jakość ma znaczenie

Biały t shirt damski dobrej jakości wcale nie jest produktem tak oczywistym, jak mogłoby się zdawać. W czasach sieciówek i wszechogarniającej chińszczyzny bardzo trudno o ubrania, które poza wyglądem, cechują się też wysoką jakością. Większość rozciąga się przy pierwszym praniu i drze przy lekkim pociągnięciu. Nim zdążymy się nacieszyć i naprawdę znosić – ubranie się niszczy i nadaje jedynie jako szmata do ścierania kurzy z mebli. Istotne jest więc, aby znaleźć ubrania dobre jakościowo, które posłużą nam latami. Biała koszulka jest podstawowym ubraniem, które przydaje się w wielu sytuacjach, kiedy potrzeba nam czegoś prostego i niewprowadzającego chaosu. Nie chcemy wyglądać jak choinka w wigilię Bożego Narodzenia, ale jak stylowa, piękna kobieta. Nie chcemy też nosić na sobie tandety. Warto więc zwrócić uwagę na koszulki, które łączą w sobie obie te cechy.

Drogo? Nieprawda!

To nieprawda, że drogie rzeczy nie są na naszą kieszeń. Po pierwsze – wcale nie muszą być drogie. Po drugie – perspektywicznie i tak zaoszczędzimy. Kupimy bowiem coś, co posłuży nam znacznie dłużej. Zamiast więc kupić w tym czasie trzy nowe bluzki i wydać łącznie więcej, kupimy jedną, a za to lepszą i jeśli nawet wydamy odrobinę więcej – przyszłościowo z pewnością nam się zwróci.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *